Thursday, March 19, 2009

when i die then i diy

Kuna Moeke saab varsti läbi ja siis mul pole enam mingeid õmblemiskohustusi ja tähtaegu, aga ma tahaks juba midagi lahedat teha. Ma otsisin välja mõned ägedad ja ilusad asjad mida võiks proovida, panen need siia ka.

/Some great diy projects, what  i am going to try /

Doo.Ri ( http://www.doori-nyc.com/index.htm ) pärlite ja litritega sukkpüksid. Nende tegemine tundub lihte aga aeganõudev.

/Doo.Ri tights with pearls and sequins. Seems easy-to-do, but takes lots of time. /

Sarnaste lukuprosside tegemiseks leidsin ma isegi õpetuse - http://www.marthastewart.com/article/zipper-flower-pins

/Zipper brooches , tutorial - http://www.marthastewart.com/article/zipper-flower-pins /Need Marni kaelakeed on nagu wow, imelised;). Nende tegemiseks peaks ilmselt sobima vanad prossid ja kaelakeed, kui mul vaid oleks neid nii palju.

/Gorgeous necklaces by Marni. You need some old brooches and necklaces to make these. /
Gradient tights. Ma ei tea kuidas eesti keeles nende nimi oleks, sujuva värvi üleminekuga sukkpüksid? ;d Ma Evale tegin sellised lillat värvi sünnipäevaks, nüüd tahaks endale ka ;). Õpetus - http://the-coveted.com/blog/2008/01/30/gradient-tights-i-done-myself/ kui soovijaid oleks, võiksin ise ka eestikeelse õpetuse teha.

/Gradient tights, tutorial - http://the-coveted.com/blog/2008/01/30/gradient-tights-i-done-myself/Siis ma tahaks ühele vanale mustale pintsakule panna varrukate külge narmad, nii et kui käed üles tõsta siis on näha narmaid. Ma praegu ei leidnud kahjuks pilti.

1 comment:

  1. Love those Marni brooch necklaces. I just made one myself but not so chunky and colorful.

    Martha Stewart does zipper jewelry? Who knew?

    ReplyDelete