Sunday, May 31, 2009

ERKI moeshow 2009

Jõuame kohale umbes 18.45, enne tegim tiiru ümber Viru keskuse, et õige koht üles leida. Järjekord vookleb kuni selle maaaluse jalakäijate tunneli. Kõik on segaduses, kas see on pileti ostmis või sisse saamine järjekord. Ma ei tea kui kaua me seal seisime aga 19.45 algas juba etendus pihta. Aga ootamine ei olnud kindlasti mitte igav, seal oli ju nii palju huvitavaid inimesi keda vahtida. Okei, loodetavasti nad ei pannud seda tähele, aga ikka silm jäi pidama, kui mingit põnevamat riietust märkasid. Puust pingid ja wc paberitest kohasildid - see teebki ERKi moeshowst selle. Meie kohad olid aulas, üsna ääres, aga midagi siiski nägi. Minu pildid rikkusid ära mu ees ilutsevad peanupud. Lava üks osa koosnes liikuvast lindist. Peaks mainima, et mõned koperdasid seal päris hullult, aga kingad olid ju ka killerid. Osadel kollektsioonidel oli isegi kuni 12 autorit. Ma mõtlesin, et kas on siis võimalik teha 10-kesti kollektsiooni, mis kõigile meeldib ja mitte tülli minna. Järelikult on.

Minu üks lemmikutest oli gruuslanna Natalia Beridze kollektsioon "Jam". Soengud ja meigid mõjusid ka hästi.---See pilt peaks olema Inga Radikaineni ja Olga Jazepova kollektsioonist "LoOOk Closer" (kui ma ei eksi). Õlad!!. Lisaks plusspunktid seongu eest.
---

 "Royal Plastic Hypnotise" Liisa Stein. Nimi ütleb kõik.
---

"7 uus surmapattu" Hans-Henrik Vallimäe ja Marie-Ursula Vaks.
Kohe meenub Agent M laul "7 surmapattu". Nüüd on siis 7 uut lisandunud. See meeldis mulle ka väga, kuigi ma ei oska kirjeldada ühtegi riideeset sellest kollektsioonist. Meenuvad vaid paavstimütsid.
---

delfi.pilt.ee
Helen Valk'i "Gas-O-Line" meeldib endiselt. Hea soundtrack oli tal ka (Blackstrobe - I'm A Man ). Tema suurepärased ehted oleksid võinud veelgi rohkem silma paista, kuigi ma ei oska sellele lahendust pakkuda. Äkki poleks riideid vaja olnudki.
---


"Hair is in the air" Mascha & Acsiona
Ma ei imestaks, kui tegemist oleks päris juustega(?). Pealegi oli seal üldse palju rastadega modelle, ...võimalik et see oli koguaeg üks ja see sama inimene.
---

Liina-Mai Püüa sporditrikood kollektsioonist "Sport - see on imelihtne" olid ka päris funkid.

Kokku osales sellel aastal ERKI moeshow finaalis 26 kollektsiooni

---

WE are wearing:
Eva (paremal):
teksajakk - Baltijaama turu kaltsukas
valge maika - Lindex
känguru värvi püksid - Zara
kingad - Anni omad, Bronx Shoes
Anni (vasakul):
nahkjakk - Lindex
haaremipüksid - Eva omad, Stradivarius
kingad - Eva omad


Kell oli tegelikult juba 23.00 läbi, aga mu väike välguke teeb "imesid". Kogesin, et 2 sekundise taimeri ajaga ma pildile joosta ei jõua, eriti veel Eva mustade kingadega, mis mu jalgadele värvi andsid. Mu valgel needisõrmusel on ka nüüd tänu ERKI moeshow trükisele lilla varjund. Hea tuju lisasid veel Erki moeshow kleepsud ja plakat, mille ma kohe oma teadetetahvlile lisan.

5 comments:

 1. see üritus oli tõesti lihtsalt super. inimesi sai lõputult vahtida.

  ReplyDelete
 2. hei tere
  kas sa tundsid veel taustaks olnud laule ära? ma enam ei mäleta milliste kollektsioonide taga olid huvipakkuvamad, kuid mulle enamik meeldis, seega kui veel mõnedki nimed meelde tuleks oleks hästi vahva

  kthxbye

  ReplyDelete
 3. stylish ladies!!

  Love both your looks...

  -Anastasia

  ReplyDelete
 4. Tšikid, tšikid
  Üks asi on meenutada Tanel Veenre tehtud ehteid Aldo Järvsoo kollektsioonile...
  Vaadake http://www.leanimal.com/#/collections/spring2009
  Kollektsioon «Lõuna-Eesti Haldjas»autor Katja Škurd oli absoluutne plagiaat!

  ReplyDelete
 5. Excellent and very cool idea and the subject at the top of magnificence and I am happy to comment on this topic through which we address the idea of positive reaction and successful either on the subject as well and ask the subject of a successful.

  air sofa cum bed
  Sandhi Sudha Plus
  Sandhi Sudha
  Slim Pro
  Hair Building Fiber
  Step Up Height Increaser
  Body Buildo
  Hot Shaper
  Aire Bra

  ReplyDelete