Saturday, May 30, 2009

Laupäevake

Viruhommik. Marssisime otsejoones Zarasse(oih, enne käisime seppälläs ka aga see ei lähe arvesse). Krahmasime endale miljon asja(tegelikult kuus) ja läksime proovima. Sinine jumpsuit, triibuline kleit, batika stiilis värvitud haaremid, teksakleit, veel haaremeid ja pahkluudeni viigipüksid. Zara trendispikker: kõik riided narmendama! DIY õpetus: kui õmbled endale ise midagi, ära lõika niidiotsi ära ja tegelikut ääristamine on ka tegelikult mõtetu. Lõpuks ostis ikka ainult Eva endale ühed püksid(kängurupüksad). Mina manasin endale ka ühed pidžaamalikud mereteemalised viigipüksid. Külastasime ka Namariet ja NuNordikut, väga positiivsed olid mõlemad.
Täna nähtud kuulsuste nimekiri:
Tõnis Mägi, Anu Saagim, Superstaari Norman(teda nägime eile Balti Jaama turul tegelt), Piret Järvis, Zara riietuskabiini mees, kõigi semu Kalev Kudu(Liisa, Ulla, ta oli kaine(!!!), sellepärast me temaga ei rääkinud), muhe mees(Liisale- see tore modell noh), Signe Kivi, MTV-Martinpoissi

Põikasime ka Erki moeshowlt läbi ning pärast seda läksime võtsime Hesburgerist süüa ja sõime seda Tammsaare pargis.
Hommik on õhtust targem(mulle küll ei tundu).
Iga sepp jäägu oma liistude juurde.

Okei, tegelt meie Tln-sse tuleku põhjus- ERKI moeshow, nii et sellest tuleb pikem postitus ka(mille kirjutab Anni ikka).


StaarKolumnist Eva Liina Klliman3 comments:

  1. haha, kalev oli kaine. Minuarust oleksite te pidanud talle midagi tabavat ütlema, nt HEI MEES või OSTA SÜÜA. Muhemees... minu ja anni lemmik. :)

    ReplyDelete
  2. sinu lilla zippersitega särk. arghh

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete