Tuesday, June 9, 2009

Eesti kaltsukad

Mina ja Merily kaardistasime (peaaegu) kõik Tartu ja Tallinna kaltsukad. Kindlasti täiendame seda suve jooksul, sest meie eesmärk on terve Eesti ära kaardistada. Kuna me muidugi kõikidesse linnadesse ei jõua, siis oleks lahe kui te omaltpoolt aitaksite meid veidi. Näiteks kui elad Pärnus, Viljandis, Võrus või mõnes muus Eesti linnas võiksid saata oma linna kaltsukate aadressid. Eriti lahe oleks kui lisaksid
mõne omapoolse kommentaari - nt kuidas oli teenindus, kaubavalik, hinnatase jne.
Info võib saata Merily (sm.blog@hot.ee) või minu (anni535@hotmail.com) meiliaadressile.
Kaarti on mugavam vaadata kui klikkida selle all olevale lingile "view in larger map"

View Eesti Kaltsukad in a larger map

19 comments:

 1. Ma oskan ainult öelda, etetet Sadalas on 1 :D

  ReplyDelete
 2. aitäh , mulle tuli see postitus väga kasuks ;)

  ReplyDelete
 3. te suhtlete vä ? a muidu suur tänu!

  ReplyDelete
 4. tahtsin täpsustada, kas ma sain ikka õigesti aru - see 80ndate riiete müük toimub seal Tartu Pauluse kirikus sees ? või õuel ? või hoopis kuskil naabruses. lisaks ei leidnud ma veel sellist kaltsukat nagu HOT , kas see on kaardile kantud ja kui ei ole, äkki annaksid aadressi ? ma pole orienteerumises ega kaartide maailmas eriti tugev :D aitäh juba ette .

  ReplyDelete
 5. Kohe kui Pauluse bussipeautuses maja tulla siis on näha,et seal vasakul pool on suure kiriku uks, mille kõrval on silt, et kristliku kirjanduse, sümboolika ja kasutatud riiete müük. Alguses on seal ukse kõrval kohe mingid 1-5kr riided, aga kui sealt veel natuke edasi minna siis tuleb seal päris suur müügisaal, kus saab proovida ka. Aga proovikabiin on väga madala seinaga, nii et seal oli üsna imelik.

  Hot on küll kaardil - Kuperjanovi 18

  ReplyDelete
 6. milline kaltsukas sulle muidu endale kõige rohkem tallinnast meeldib ? :D
  aitäh selle kaardi eest :))

  ReplyDelete
 7. väike soovitus inimestele, kes juurde lisavad neid. osasid on juba vähemalt kolm tükki pandud, et enne lisamist kontrollige, et teie poolt pandavat kaltsukat juba kirjas ei ole (seal juba 2lk kirjas neid ja tihti korduvad).

  ReplyDelete
 8. Tere, ma ei saanud täpselt aru, et kas ise saab siia neid kaltuskaid lisada või peab maili teel ühendust võtma, aga vaatasin, et ühte mu lemmikut kaltsukat siin pole, et kas saab selle ka juurde panna :) Asub see siis lasnamäel Vikerlase 13, Laagna kooli vastas kohe. Seal suht head hinnad, tingida annab ka enamasti :p ja iga laupäev on kõik asjad -50%. Nädala sees on see 10-18 ja laupäev 10-16 lahti. Alati tasub küsida ka kui midagi konkreetset otsid, müüjad aitavad otsides poe tagurpidi sul keerata :)

  ReplyDelete
 9. Ma nägin täna et kopli 4 on 1 hea kaltsukas, väga lahke müüa on ja siis kopli 14, kohe humana vastas on lahe leiukas .

  ReplyDelete
 10. Kosel on veel üks väga hea kaltsukas (kohalikud kutsuvad seda "Kose Stock´iks), igatahes parem kui Puruvana. Asub Ravila mnt´l, numbrit ei tea, aga keskuse poolt minnes paremat kätt kollane suurem kivimaja. Tuntud kui raamatukogu või vana koolimaja.
  Tegemist suure kaltsukaga, riideid mahub kolme klassisuurusesse ruumi ja koridorri. Hinnad soodsad (kotid max 30, seelikud 30, saapad 60, rätid 10 kr jne). Eriti meeldib mulle kottide ja jalanõude valik. Tavaliselt on seal müüjaks üks väga muhe mees. Soovitan!

  ReplyDelete
 11. Mustamäe tee 60, Kangadzungli majas on ikka väga lahe ja unikaalne kaltsukas. Soovitan kõigile!

  ReplyDelete
 12. Tallinnas on alles avatud uus väga lahe ja omapärase sisekujundusega kaltsukas. Müügil olid ainult vähekasutatud riided. Esimest korda nägin, et riided on puust riidepuude peal. Asub siis Mustamäe tee 60 (Aiandi peatuses maha, Kangadzungli majas).Nimi oli vist Leiukapp.

  ReplyDelete
 13. mustvees on ka .. laupäeva hommikul ja sealt leiab nii vingeid asju.

  ReplyDelete
 14. Avastasin Tartu kesklinnast mõnusa koha: mannacouture.ee

  ReplyDelete
 15. Tartu kesklinnas, seal vmp plazas on uus kaltsukas. Asub teisel korrusel, seal kus Tartoo Tattoo on. Sealt olen ülihäid leide saanud. Pood küll väike, kuid see-eest hea kaup. Hinnad on ka suhteliselt normaalsed

  ReplyDelete
 16. Tallinnas Liivalaia 19( täpselt kohtumaja vastas) on ka üks uus pood- Repeat! Tundub et just avatud, aga väga vinged ja tunduvad väga vähe kasutatud riided olema. Leidsin ka facebookist nad http://www.facebook.com/pages/Repeat/327834007247891

  ReplyDelete
 17. Tallinnas on avatud uus KOMISJONIKAUPLUS AILERS. Asukohaks Tammsaare keskus, Tammsaare tee 89, II korrus.
  Kaupluses on kvaliteetsed ja väga hoolikalt valitud riided. Tule tutvu Facebookis või kohapeal!

  Facebooki link: http://www.facebook.com/pages/Komisjonikauplus-Ailers#!/pages/Komisjonikauplus-Ailers/287805331313114

  ReplyDelete
 18. http://www.facebook.com/OUKarelisabeth - parim!!

  ReplyDelete
 19. http://www.facebook.com/OUKarelisabeth

  ReplyDelete