Sunday, December 20, 2009

ANSWERS

So it's finally time for answers to your questions. Sorry it took so much time and still didn't managed to answer to all the questions. I tried to answer in English and also in Estonian. Answers may be little bit different cause I had so many troubles with all those things, for example I tried to make all the questions bold but here's what came out:

(I know my blog is bit.. boring lately, so few new posts. I've been extremely busy but I'm already working on the new DIY project so I hope that I can show something more interesting soon;=)

1.your favourite movie? 2 days is Paris, The Italian Job (2003)
2.what kind of music do you like? ;P and the bands/ artists you like as well. Here comes one long list and those are only some of the artists I listen to: Gossip, Kings of Leon, Soho Dolls, Lykke Li, Charlotte Gainsbourg, The Asteroids Galaxy Tour, Black Rebel Motorcycle Club, Belle and Sebastian, Brigitte Bardot, Franz Ferdinand, Guns N' Roses, Peaches
3.Where does your inspiration come from? I usually listen to good music when I'm making jewelry, phots or dressing up. And that way music inspires me . But inspiration also come from movies, books, magazines, blogs.
5.if you could only wear one color family (i.e. blues, reds, yellows) for the rest of your life, what would it be? I hope that I'll actually never have to choose one colour, it would be impossible
5. Are your parents somehow related with fashion/ music/ other cultural subjects? no
6.how much time does making of one zipper cuff takes? over 10 hours, maybe I'm just slow. Final touch and sewing the lining take most of the time.
7.when&where did you born? In Tartu, 16th of the August, 1995
8.where did you learn speaking English so well? In school of course and I'm still learing, least 4 years more. And I wish I was better.
9.do you have a boyfriend? No
10.are there some mean bitches in your school, who stare at you? I don't know anyone certain but mean bitches are everywhere! :D  
12.do you have good grades in school? Yes.., quite, least I'm content with myself.
13.what are your future plans? I don't like to plan my future but I'm definitely trying to continue that blog. 
14.where do you want to pursue your education? There are some good art schools in Estonia  too but of course I dream about living in a cozy flat in Paris  and going to school there. 
16.do you get monthly pocket money, how much? No, I get pocket money when I ask for  it and I need it for something certain.. and and earn some money by myself
17.do you also shop in other stores besides thrift stores? yes but I don't find cool clothes from there so often. 
18.what are your future plans for DIY projects? I have so much different feathers so I'm probably going to make something of them.
19.show us your room and closet? See my closet - here, and soon you can also see my room.
20.so you're a model right? actually not, maybe soon. At the moment I'm still bit short.
22.from where did come the idea to open your own fashionblog and be a "fashionista"?
My reason for starting this blog was sharing my DIY experiences with others.
23.Which material do you use for making zipper cuffs? I use thick black felt fabric, it something like which coats are made of.   
25.Do you still do magazine exchange? If yes, which magazines do you send and which magazines you receive? Yes I exchanged magazines with one French girl, she sent me couple of Paris Vogues. And I sent some Estonian fashion magazines to her.
26.Where does your interest in fashion come from? I really can't remember  where did it start but it's growing every day 
29.Do you need to be sort of rich do choose and dress so freely? No, as you can see most of my clothes come from thirft stores.  Only shoes/boots and big bags are more expensive because I haven't found those from thrift stores so far.  
32.Do you have a style icon? No but I really like US Elle style director Kate Lanhpear's style
33.I know that you have siblings( two, three?)I have 3 sisters - Meeri(9), Tuuli(12), Liisi(19).  
34.Do they have blogs as well? Yes Tuuli  has a blog - fallie's scrapbook  


1.Mis su lemmik film on? 2 days in Paris - Saab naerda, mõelda, Pariisi imetleda. The Italian Job (2003) Parim tagaajamisfilm koos ilusate autodega (loomulikult Mini Cooperitega)
2.Milline muusika sulle meeldib? nimeta mõned bändid/artistid. Gossip, Lykke Li, The Kills, Charlotte Gainsbourg, Ladyhawke, Yeah Yeah Yeahs, The Kings of Leon,  
3.Kust saad inpiratsiooni? Mulle meeldib nt ehete, piltide tegemise, riiete valimise vms  ajal muusikat kuulata. Tavaliselt loob see õige meeleolu ja sel viisil ka inspireerib mind.
4.Kui sa saaksid kogu oma ülejäänud elu kanda ainult ühte värvi, milline see oleks? Ma loodan, et sellist asja kunagi ei juhtu, et ma peaksin ainult ühe värvi valima..
5.Kaua sul võtab ühe enda lukukäevõru vms tegemine aega? Vähemalt 10 tundi (ega ma neid järjest ühe korraga ei teegi valmis). Võibolla olen ma lihtsalt aeglane, aga kõige rohkem võtab aega lõppviimistlus ja tahaküljele voodri õmblemine. 
6.Kas Tartu kui elukeskkond on Sinu stiili kujunemist mõjutanud? Tartu on tore linn, aga mulle tundub, et see mu riietumist küll ei mõjuta. Kui ma elaksin Tallinnas, kas ma siis riietuksin teistmoodi? Ise tahaks uskuda et mitte. Aga enne ei saa teada, kui järele ei proovi (Tallinnas elamist).
7.Kuna ja kus sa sündisid?16.august, Tartu
8.Kust sa õppisid inglise keelt rääkima? Koolis loomulikult ja õpin vähemalt 4 aastat veel. Ma loomulikult soovin, et ma oskaksin paremini, aga usun et blogimine ja üldse internetis suhtlemine inglise keeles aitab kaasa. Ilmselt suur osa sõnavarast tulebki filmidest ja internetist.
9.Kas sul on poiss-sõber? ei
10.Kas koolis on ka neid õelaid Bitche kes nn imelikult vaatavad sind ja sinu stiili? Eks neid ikka ole, igalpool. Aga kedagi kindlat ma küll välja tuua ei oska (ja kui oskaksingi, siis ma ilmselt ei teeks seda :D)
12.Mis hinded sul on? neljad-viied
13.Mis on su tulevikuplaanid ?  Mulle ei meeldi oma tulevikku kaugele ette planeerida, aga esialgu proovin ikka selle blogiga jätkata.
14.Kuhu kooli soovid edasi õppima minna ?  Eestis on ka kindlasti häid ülikoole aga muidugi ma võin unistada elamast hubases katusekorteris Pariis ja seal koolis käimast.
16.Kas saad ka kuus taskuraha, palju? Ma ei saa igakuulist taskuraha, saan tavaliselt siis, kui millegi kindla asja jaoks vaja on. Ja palju asju ostan ka enda teenitud raha eest.
17.Kas sa shoppad ka kaubamajades jne? Ja ikka, aga nendest ma leian lihtsalt harvemini sobivaid riideid.
18.Kus asub tartus taaskasutuspoed kus müüakse ka mööblit jne, sisustusesemeid? Näiteks Tartu Taaskasutuskeskuses ja selle õuel on päris mitu vana mööbliga kauplevat poodi. Ise olen sealt ostnud kingariiuli ja ühe vanaaegsete raamidega peegli. http://www.taaskasutuskeskus.ee/
20.Tuleviku plaanid , ma mida veel tahaksid nn DIY projektiks teha , ideid? Kuna kevadel oli mul mingi sulgede teema, ostsin neid igalpoolt võimalikult palju kokku. Nüüd nad seisavad seal sahtlis ja oleks vist nendega midagi ette võtta.
21.Näita meile oma tuba ja riidekappi? Riidekappi juba nägite (siin), varsti näete ka tuba:)
22.Kas sa oled modell? Ei, vähemalt veel mitte, peaksin paar sentimeetrit veel kasvama
24.kuidas tuli mõte avada moeblogi ja hakata nii-öelda "stiilimutiks" Haha, ega see vast ei ole niisama, et võtan kätte ja hakkan. Aga blogi algseks eesmärgiks oli mul vast omatehtud asjade (DIY projektide) kõigiga jagamine.
25.Mis materjali sa kasutasid aluseks käevõrude ja kõrvarõngaste tegemisel? (seda musta mõtlen). See on selline vildi moodi riie, nagu mantliriie või midagi sellist.
26.Palju sa selle etsy poega teeninud oled? (ei pea vastama, kui see on isiklik info)? Täpset summat ei oska isegi öelda, aga uue kaamerale objektiivi ostuks veel raha koos ei ole :D
27.Kas sa tegeled veel sellega ajakirjavahetusega? Kui jah siis mis ajakirju sa saadad ja saad ise vastu? Jah, ühe prantsuse tüdrukuga. Tema on saatnud mulle paar Pariisi Vogue. Ise soovis ta vastu Eesti moeajakirju, neid just palju pole:D
28.Kust tuleb sinu huvi moe vastu? Ma ei mäleta kahjuks, kust see alguse sai. Aga kindel on see, et see suureneb iga päevaga.
28.Kas sul on stiilikoon? keegi keda ma pidevalt jälgiks ja kelle stiili ma jäljendada püüaksin, ei. Aga mulle meeldib näiteks Kate Lanphear.
29. Kas sul on õdesid-vendi? Jah, 3 õde - Meeri, Tuuli, Liisi
30. Kas neil on ka blogid? Jah Tuulil on blogi Fallie's scrapbook 

5 comments:

 1. I admire that fact that you don't spend a ton of money of your clothes. When I usually come across other bloggers that take pictures of their clothes it's all either D&G, Chanel, etc. Don't get me wrong, I love those designers but since I'm fairly young (around your age) I just couldn't see myself purchasing something so expensive. Overall, I really love your blog and I hope you continue it!

  http://lescoutures.wordpress.com

  ReplyDelete
 2. How tall are you? Just out of curiosity.

  ReplyDelete
 3. I love your blog, so personal and really unique style!

  ReplyDelete