Thursday, October 14, 2010

Blogijate moeturg

Hey, sorry I haven't posted in a while.... it's hard to even describe how busy I've been. On this Saturday we're having a bloggers' market where Estonian fashion bloggers are selling their clothes, accessories and self-made stuff. So at the moment I'm preparing for this and picking out clothes from my wardrobe what to sell.
-----------------------------------------------------------------------------------
Sel laupäeval 16.oktoobril, kell 12.00-17.00 olen müümas blogijate moeturul Cafe Petersonis (Narva mnt 15). Plaanisin teha asjadest, mida müün ka pilte, aga kahjuks ma pole selleks veel seni aega leidnud. Igal juhul on mul juba suur hunnik riideid kapist välja sorteeritud, mis müüki tuleb. Lisaks veel mõned kotid, vööd ja ehted. Äkki on teil mingeid erisoove? nt kui keegi soovib neid sulgedega kõrvaehteid, siis võin neid ka kaasa võtta;)

Rohkem informatsiooni leiate - siit. / facebook.

Võtke siis sularaha ka kaasa, sest kaardiga ju maksta ei saa;) Isegi kui ostusoovi ei ole, tulge niisama vaatama;) see you there!
------------------------------------------------------------------------------------
As I don't like post without photos here are some of Kate from PaniEkscelencja wearing the white ear cuff with crosses on her blog; )


12 comments:

 1. I saw Kate in Warsaw last year !!!
  She's amazing.

  http://daliaxx.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Ole hea võta kaasa jaa mõned kõrvarõngad :)

  ReplyDelete
 3. Hei! Kindlasti tulen vaatama blogijate moeturule. Käisin juba ka NuNordikumist läbi, kus Su earcuffe võib leida, kuid minu lemmikuid sügavsiniste sulgedega ei olnud. Kui Sul peaks neid olemas olema, siis oleksin huvitatud neist kindlasti. Võimalusel äkki võtaksid need turule kaasa ja hoiaksid minu nimel neid kinni?

  ReplyDelete
 4. somehow, ma olen homme ka kohal!!! niiet see you there :)
  aaa ja mis hinnaga earcuffe müüd?

  ReplyDelete
 5. @Kerli: Põhjus, miks seal siniseid ei ole, on see, et mul olid neid siniseid sulgi ainult üks väike pakike. Ostsin need Kopenhaagenist, seega ei saa kusagilt juurde ka;( Aga nüüd ma avastasin, et mul on tegelt üks selline veel alles, nii et võtan selle kaasa.. nii et küsi kindlasti siis seal;)
  @Liisa: homme?, see on ülehomme ju :D
  ma täpselt ei tea veel, aga ma vist ei tohi odavamalt müüda kui nu nordikus.

  ReplyDelete
 6. õigejaa:D:D aga mis hinnaga need muidu nu nordikus on?

  ReplyDelete
 7. can't wait to see what great things you find at the Bloggers' market!

  http://thestyle-child.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Ohh, väga hea! Ma loodan, et Sa saad seda mu nimel kinni hoida, kuna ma päris alguseks jõua tulen Rakverest ja saadan võimalusel oma õe järgi kui ta peaks koolist varem vabanema :)

  ReplyDelete
 9. Still in love with that ear cuff!

  ReplyDelete
 10. nu nordikus on 245 ja 295-oleneb

  ReplyDelete