Wednesday, December 1, 2010

Announcement

Just mentioning. Tegemist on telesaatega, kus saate lõpuks selgub parim läbi pildistamiste ja vahevõistluste. Ja kindlasti ei tule sellest mingit Eesti versiooni Ameerika supermodellidest, vaid midagi täiesti teistsugust ja põnevamat:) Ma soovitan ikka osa võtta, kaotada pole ju midagi;)

Modellicasting!
Oleme Eesti moevaldkonnas tegutsevad noored  Nele Kadastik ja Taavi Tiidt. Plaanime alustada Eestis ainulaadse moeteemalise telesaatega ning otsime oma saate pilootepisoodi modelle. Kui oled või tead kedagi, kes on vähemalt 168 cm pikk, puusaümbermõõt jääb alla 92 cm, vöökoht on alla 65 cm ning sul ole modelliagentuuriga lepingut, siis võta meiega ühendust meili teel: modellicasting@gmail.com
 Kindlasti palume arvestada, et peamine võttekoht on Tartu. Kui tahad kaasa lüüa Eestis ainulaadses moeprojektis siis ära kõhkle! Saada oma portree ning täispikkuses pilt meie meilile, lisa ees ja perekonnanimi, vanus (võiks olla 15-22 vahel) ja lühike põhjendus, miks me peaksime valima just sind ning võidki osutuda valituks. Kasuks tulevad ka teadmised moevaldkonnast.
Taavi Tiidt ja Nele Kadastik

nb! Viimane võimalus oma ankeet saata: 8.detsember 

9 comments:

 1. Prooviks, aga kahjuks on kiire aasta käsil ning koolist puudumist ei saa väga lubada :/. Kel võimalus kindlasti proovige!:)

  ReplyDelete
 2. Kui on olemas leping agentuuriga, siis ei ole mõtet saata infot?

  ReplyDelete
 3. too bad you have to live in Estonia :(

  http://thestyle-child.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. @:Tegelikult oleks vanusepiirang 15-22, kuid kui sa siia vanusepiirangusse ei mahu ja tõesti arvad, et pakud neile huvi, siis võid oma pildid ikkagi saata ning võib juhtuda, et huvitava välimuse korral osutud valituks:)

  ReplyDelete
 5. @Anonymous: sain Sinu küsimusele sellise vastuse:)

  Kuna kahjuks ei tohi te ilma oma agentuuri loata modellitööd teha (vastasel juhul oleks see ju lepingu rikkumine), siis kahjuks mitte. Kuid kui teie leping lubab teha modellitööd agentuuri oma töösse kaasamata, siis on info ning pildid väga oodatud.

  ReplyDelete
 6. Mis selle saate auhind on,kui see üldse olemas on?

  ReplyDelete
 7. @A: Kahjuks minul selle kohta informatsiooni ei ole.

  ReplyDelete