Wednesday, February 16, 2011

Mood-Performance-Tants 2011

Hei, kõik andekad ja osavad; ) Veel on viimane võimalus saata oma kavandid selleaastasele Mood-Performance-Tants moekonkursile. Kasutage võimalust!
"Mood-Performance-Tants 2011 konkursi tähtaeg hakkab kätte jõudma!


Viimane konkursi päev jõuab kätte juba sel nädalal 17.veebruaril! Nii, et näpud tööle ja kõik kavandeid saatma!


Osalemistingumused leiad kodulehelt: www.artcol.ee/mpt


MPT on iga-aastane moeüritus, mis toimub Tartus juba 13. korda, ning aastate vältel on toonud lavale hullumeelseid ja säravaid moekunstnike töid. MPT pole lihtsalt moeshow, vaid lavastus, mille märksõnadeks on mood, visuaal, tants ja muusika. Üritusel on läbi ajaloo debüteerinud Triinu Pungits, Hanna Korsar, Maru, Helen Valk jt. Tänavu on oodata osalejaid ka väljaspool Eestit!


Ootame hullumeelseid ja ägedaid kollektsioone!


Selle aastane suurejooneline MPT toimub 7. mail Tartus!"

6 comments:

 1. kas sa osaled seal?

  http://helenearrak.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. kas see on wannabe Erki või lihtsalt samadelt korraldajatelt, sest tekst on küll info lehel sõna sõnalt täselt sama :D

  ReplyDelete
 3. @Krizu: Kusjuures vaatasin nüüd, et korraldab ja sama inimene:D Kuid ma ei ütleks, et wannabe ERKI, eevõi noh.. mõnes mõttes nagu on ka, et Tallinnas on EKAl ERKI moehosw ja siin on Kõrgemal Kunstikoolil MPT.

  @Helene: noup

  ReplyDelete
 4. HELLO THERE!
  HERE ARE ORIGINALLY MY HANDMADES.
  PLEASE VISIT TO FIND MORE RARE ITEMS!!I PROMISE YOU'LL LIKE IT.
  LINK ME IF YOU LIKE IT ;)
  http://vocusaccessories.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. MPT on kestnud juba 13 aastat ja ürituse konseptsioon on teistsugune. Rõhk ei ole ainult moel, vaid ka tantsul, muusikal ja performancel moe ümber.
  Ütlen ka, et MPT asutajaks võib pidada Jaanika Terasmaa, kes on hiljem olnud ka ERKI moeshow peakorraldaja.. nii et tahes tahtmata võib meie ürituses ka sarnaseid jooni olla :)

  ReplyDelete