Thursday, June 20, 2013

3rd day, Tōkyō-to

I'm still struggling to get around here because there aren't many signs in English and maps seem completely useless but it's already getting better! And I finally found some huge grocery stores and fish markets.. can't wait to try out everything.
The streets here aren't actually that colourful as I thought they would be and it's rainy season so all you can see is a sea of umbrellas on the streets.

6 comments:

 1. sul on kuidagi nii lihtsad, aga ülihea kvaliteediga pildid, just sellised reisifotod nagu need. kuna mul on tegelikult plaanis osta kaamerat ja meeldivad väga pildid, mis ka sina oled teinud, siis kas ma tohiks küsida, mis täpset kaamerat sa kasutad (nagu mis seeria oma ka)? aitäh!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tänan! Mul on FUJIFILM X10, mille ma eelmisel suvel ostsin, nii et neil on kindlasti vahepeal juba uuemaid mudeleid välja tulnud. Ma olen seni väga rahul, piisavalt väike, et reisil kaasas tassida. Selle kaamera välimus oli ka kindlasti üks põhjuseid, miks ma seda üldse uurisin :D

   Delete
 2. That bus is adorable. And the beans look yum!

  ReplyDelete
  Replies
  1. yees, I love edamame beans, those were in wasabi dressing, yum!

   Delete
 3. Su instagrami pildid on ka väga lahedad, mis telefoniga sa teed neid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Tundub, et praegusel ajal positan ma Instagrami veel eriti tihedalt, nii et seda tasub vaadata rohkem kui blogi :)
   Mul on Samsung Galaxy S3.

   Delete