Tuesday, April 8, 2014

Antoniuse moeseminar sel reedel: Toomas Volkmann, Ester Kannelmäe, Lilli Jahilo, Stella Soomlais ja Sille Sikmann

Mul on hea meel teatada, et osalen sel reedel, 11.aprillil Tartu Loomemajanduskeskuse moeseminaril :)
Mina, Toomas Volkmann ja Ester Kannelmäe räägime kõigile huvilistele moefotodest ja stilistikast. Natukene varem, 16.00, saab kuulata moekunstist ning loomisprotsessist. Hiljem maikuus saab veel kuulda moeajakirjandusest ja turundusest.


Lugege pressiteadet ja huvi korral registreeruge kindlasti hiljemalt neljapäevaks!


Antoniuse moeseminar toob moeeksperdid Tartusse

Reedel, 11. aprillil alustab Antoniuse moeseminaride seeria, kus oma kogemusi jagavad ning küsimustele vastavad spetsialistid moe- ja aksessuaaridisaini, stilistika ja moefotograafia valdkonnast. 

Kohal on moe luksuslikumale poolele keskendunud disainer Lilli Jahilo, järjest kasvava populaarsusega aksessuaarivalla spetsialist Stella Soomlais ja meestekingade valmistamisele keskendunud Sille Sikmann, kellega tuleb juttu loomisprotsessist ning brändi üleseehitusest. Moefotodest räägivad legendaarne fotograaf Toomas Volkmann, stilist ja pikaajalise ajakirjanduskogemusega Ester Kannelmäe ning edukas modell ja moeblogija Anni Jürgenson.

Seminarid on ellu kutsutud selleks, et anda alles alustavatele disaineritele ja kõigile teistele moehuvilistele võimalus koguda teadmisi moe valdkonnas töötavatelt professionaalidelt.

Esimene kohtumine toimub sel reedel, 11. aprillil kell 16.00-18.00 Tartu Loomemajanduskeskuse suures saalis aadressil Kalevi 17. Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Oma osalusest teatada hiljemalt neljapäevaks, 10. aprilliks aadressile mood@lmk.ee.

Moeseminarid on sissejuhatuseks Antoniuse moeetendusele, mis toimub 13. juunil Tartus Antoniuse õues, mil esitlusele tuleb üheksateistkümne disaineri looming.

Lisainfo: Kristina Paju, mood@lmk.ee, 517 4829; http://loovtartu.ee/moeetendus

foto: Gabriela Liivamägi, disain: Kristel Suigussaar. 

No comments:

Post a Comment