Saturday, August 27, 2016

New York fall 2016

 I know this blog has been quiet for a while but not without a reason. As you have might noticed from instagram, I have changed sweet little Estonia for New York. My next two years will be spent at FIT (Fashion Insitute of Technology) majoring in Jewelry Design, and hopefully will include many afternoons at MET, nights in Lower East Side, amazing finds from my favourite vintage stores, lunches in Union Sq park and a lot more that New York has to offer.
Let me know if you would like to hear more about how FIT works, how to apply etc. I'd be happy to help!


leaving Estonia

Central Park as seen from The MET (The Metropolitan Museum of Art) rooftop 

3 comments:

 1. Palju edu ja tuult tiibadesse! Ma jälgin Su blogi juba sellest ajast kui Sa olid üks väike tüdruk, kes tegi lahedaid ehteid mittemillestki. FIT aitab kindlasti Su unistuste realiseerimisele kaasa.
  Kui sul on jätkuvalt aega NYC kirevat kunstielu tutvustada, oleks väga armas. Su maitse on põnev ja eklektiline ning silm pildistamisel väga hea. Näituste postitused on alati kui sõõm värsket õhku :)
  Tundmatu lugeja laiast internetist

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh! Seda on tore kuulda, näituse postitusi saab kindlasti palju näha!

   Delete
 2. Palju-palju edu, Anni! Olen samuti lugenud su postitusi juba sellest ajast peale, kui sa alles alustasid ning nii tore on olnud näha sinu tegemisi aastate jooksul. Väga tore oleks lugeda ka NYC elu-olu postitusi – linnast, juhtumistest, koolist jne. Just ehk nn diary stiilis, kui see sulle sobib. Ning muidugi kultuur, kunst ja muud toredad asjad, mida NYC ööst/päevast leida võib.

  ReplyDelete